لیف ها, محصولات, مقالات

کیسه حمام

کیسه حمام

 

کیسه حمام از بهترین نوع پارچه والیاف طبیعی تهیه می شود و ضد حساسیت میباشد. این محصول از لحاظ سایزی فری سایز بوده. کیسه حمام کاتوس لایه بردار میباشد که با فناوری نانو بدون نیاز به مایع یا ماده شوینده تنها به وسیله آب کلیه لایه های چرک و آلودگی را از روی پوست پاک کرده و با پاکیزه کردن منافذ پوست و تنفس بیشتر پوست، شادابی و طراوت را به آن باز می گرداند، چون  با بهتر کردن وضعیت جریان خون، رنگ شفاف تری به پوست می دهد و همچنین مقاومت پوست را بالا خواهد برد.تنها کافیست این کیسه را مرطوب کرده و بر روی قسمت های مورد نظر بکشید تا به معنی جادویی بودن آن پی ببرید.این نوع کیسه از عمربالایی برخوردار میباشد.

سفیداب یا روشور، نوعی لایه بردار و سفیدکننده پوست بدن است که به‌طور سنّتی در ایران به شکل توپهای کوچک سفیدرنگ تولید وعرضه شده ودر هنگام استحمام با کیسه حمام به کار گرفته می‌شود که با مالیده شدن بر سطح پوست به جمع‌آوری و زدودن سلّولهای مرده کمک می‌کند و باعث پاکیزگی و روشن دیده شدن یا درخشندگی رنگ پوست می‌شود.

گذشتگان ما از دیرباز هنگام حمام کردن از کیسه و لیف با الیاف طبیعی استفاده می‌کردند.بخشی از گفته های ارزشمند در رساله دلاکیه آمده است که: “بدان که کیسه کشیدن در حمّام بسیار نافع است و خواص دارد از آن جمله چرک را از بین میبرد و شیاطین (منظورمیکروبها) به آن واسطه از انسان دور می‌شوند و مسامات بدن (منفذها و سوراخهای کوچکی که در بدن واقعند) را باز می‌کند و بخار بدن را بیرون مى‏‌کند و بدن را نرم می‌کند و خیالات را کم می‌نماید و جرب و قوبا و سودا و خشکى را از بدن دور می‌کند و جوشش‏ها را منع می‌کند و خفگى قلب را کم می‌کند. ولى باید کیسه بسیار زبر و بسیار نرم نباشد که زبرش باعث فساد جلد(پوست) مى‏‌شود و جلد(پوست) را مقشّر(روشن) می‌کند و خراش می‌رساند و بهترین کیسه‏‌، کیسه‏‌هاى پشمینه است که خالى از مو باشد و بسیار لطیف باشد”.. (کاتوس ـ حِس خوب تَمیزی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *