دسته‌بندی نشده, مقالات

اسکاچ محافظ ناخن چیست و استفاده از این نوع اسکاچ ها چه مزیتی دارند؟

اسکاچ محافظ ناخن

مقدمه

شست و شوی ظروف همواره به جزء جدایی ناپذیری از زندگی مردم در جهان تبدیل شده است. اهمیت تمیزی ظروف آشپزخانه در آن جایی نمایان می‌شود که این موضوع در دسته بندی بهداشت شخصی طبقه بندی می‌شود. پس باید یک راه حل مناسب برای آن داشت.

داستان از چه قراره؟

شست و شوی ظروف

داستان ما از اونجایی شروع میشه که هر چیزی در جهان هستی به تعادل احتیاج داره و هر چیزی که این تعادل رو بهم بزنه باعث ایجاد مشکل و حتی آسیب رساندن خواهد شد. ظروف یکی از اصلی ترین ابزار های هستند که همواره در طول زندگی ما وجود دارند و همراهیمان خواند کرد، پس توجه به این مضوع از اهمیت زیادی برخوردار است. این استفاده روزانه از انواع ظروف باعث کثیف شدن آن ها خواهد شد که نمی‌توان جلوی آن را گرفت، اما میتوان با شست و شوی صحیح، مجددا آن را تمیز و عاری از هر گونه کثیفی کرد. اصلی ترین وسیله جهت شست و شوی ظروف اسکاچ است. استفاده از اسکاچ مرغوب و مناسب میتواند به بهترین شکل انتظار شما از تمیزی ظروف را براورده کند. اما همونطور که در ابتدای مطلب هم گفته شد باید هر چیزی تعادل داشته باشد، پس تعادل در اسکاچ چه معنی دارد؟ اسکاچی که بتواند دو مولفه را رعایت کند یک اسکاچ خوب است، قدرت تمیزکنندگی (کف دهی و لایه برداری از ظروف) و حفاظت از دست (پوست دست و ناخن ها).

مورد اول (قدرت تمیز کنندگی) چیزی است که همه در ابتدا به آن توجه می‌کنند، اما مورد دوم (حفاظت از پوست و ناخن ها) که به همان اندازه اولی مهم است کمتر به آن توجه می‌شود. اسکاچ هایی که جنس نامرغوبی دارند حتی اگر بتوانند ظروف را به خوبی تمیز کننده (که عمدتا این طور نیست) باعث آسیب رسیدن به پوست به روش های مختلف از جمله خشکی، حساسیت، خارش پوست و … خواهند شد. این موضوع میتواند در طولانی مدت عوارض جانبی و خطرات بسیار برای انسان داشته باشد. پس در این جا متوجه شدیم که انتخاب یک اسکاچ مناسب تا چه حد می‌‌تواند اهمیت داشته باشد.

 

ابر و اسکاچ محافظ ناخن کاتوس

اسکاچ شست و شوی

ابر و اسکاچ محافظ ناخن کاتوس با کد k217 یکی از محصولات کاتوس است و مواردی که در بالا گفته شد را رعایت کرده تا علاوه بر تمیزی ظروف باعث حفاظت از پوست دست شما شود تا کار تمیز کاری و شست و شو را آسان تر کند. این اسکاچ علاوه بر دارا بودن شیار جهت محافظت از ناخن در شست و شوی ظروف و همچنین تمیز کردن سطوح مختلف همیشه همراه شما بوده و به شما خدمت رسانی خواهد کرد.

 

خرید آنلاین ابر و اسکاچ محافظ ناخن کاتوس k217

خرید آنلاین محصولات کاتوس

 

کاتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *