درباره ما

شرکت پاکساب شویان وارد کننده و عرضه کننده محصولات بهداشتی و نظافتی خانه و آشپزخانه (اعم از انواع ابرو اسکاچ، پدهای ظرفشویی، پدهای نظافتی، لیف، حوله های حمام، دستمال های نظافتی، پدهای بهداشتی و …) با نام تجاری کاتوس می باشد.
که به پشتوانه تیم مدیریتی‌, اجرایی, و کارشناسان حرفه ای با سابقه ۱۲ سال فعالیت در زمینه عرضه و فروش محصولات بهداشتی و نظافتی توانسته است سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد.
این شرکت فعالیت خود را به صورت غیررسمی از سال ۱۳۸۹ با تولید کارگاهی۴ کالای (اسکاچ کلاسیک، ابراستیل نرم، ابراستیل سخت و پدظرفشویی خورشیدی) آغاز کرد.
طی گذشت چندین سال فعالیت در تولید و کسب تجارب مختلف فروش در بازارهای غیررسمی کشور اعم از بازارهای عمده فروشی و بُنک داری، با کسب آگاهی از نیاز مصرف کننده امروز و نیز مشاهده نگاه سنتی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این گروه کالاها، جای خالی و حفرة بزرگی درمیان تفکر تولید کننده و نیاز مصرف کننده احساس کرد.
حلقة گمشده، تولید کننده ای بود که برخلاف سایر تولیدکنندگان این صنعت، تنها به تولید چند قلم کالای سنتی بدون در نظر گرفتن تغییرات دنیای مدرن و تغییر نیاز مصرف کنندگان جدید، نیندیشد و با نگاهی جدید به بازار و تغییرات سریع دنیای مدرن، نیازهای جدید مشتریان و مصرف کنندگان را شناسایی کرده و به بتواند خود را با سرعت تغییرات جدید همگام نماید.
یکی از این تغییرات بزرگ، تغییر نیاز و نگاه مشتریان از صرفاً مصرف گرایی و رفع نیازهای اولیه، به اهمیت کیفیت و لذت تجربة استفاده از یک محصول است.
مصرف کنندة امروز علاوه بر محصولی که نیاز او را برطرف کند خواستار این است که محصولات متنوع با کاربردهای متفاوتی که به منظور اهداف مختلفی استفاده می شود در دسترس خود داشته باشد، محصول با کیفیت با کاربردی خاص که علاوه بر رفع نیاز، تجربه استفادة لذت بخشی را برای او به ارمغان بیاورد.
یکی دیگر از این تغییرات، سرعت بالای زندگی، افزایش مشغله ها و کمبود زمان مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.
آنها دوست دارند کالاهای مورد نظرشان را با کمترین میزان صرف زمان در اختیار داشته باشند و دسترسی به کالای مورد نیاز برایشان آسان باشد.
شرکت پاکساب شویان با مشاهده و بررسی این نیازها و بسیاری نیازهای دیگر مشتریان و مصرف کنندگان جدید، به مرور از دایرة تولیدکنندگان سنتی و محدود این صنعت فاصله گرفت و در پوشاندن آن حفره بزرگ یعنی فاصلة میان تولیدکننده و مصرف کننده کوشش کرد، لذا طی چندین سال، تغییرات بنیادین در سیستم ها و ماشین آلات تولید خود بوجود آورد، که ثمرة آن، تولید محصولات با کیفیت درجه ی A و نیز کالاهای متنوع برای کاربردهای گوناگون در زمینه ی بهداشت و نظافت خانه و آشپزخانه بود.
اما این کافی نبود، باید راهی پیدا میشد برای معرفی، شناساندن و رساندن هر چه سریعتر این محصولات به دست مصرف کنندگان. از این رو شرکت پاکساب شویان با ورود به بازارهای جدید از جمله فروشگاه های زنجیره ای، در جهت معرفی، شناساندن و رساندن سریع تر محصولات به مصرف کنندگان خود تلاش کرد.
امروز شرکت پاکساب شویان با بیش از ۷۰ قلم انواع کالاهای بهداشتی و نظافتی خانه و آشپزخانه، و پایگاه های فروش در سراسر کشور، حضور حداکثری داشته و همچنان در کوششیم تا کالاهای با کیفیت بالاتر، متنوع تر، کاربردی تر، با قیمت مناسب و دسترسی آسان تر را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهیم.

تماس با ما